NOWI STRAŻACY JOT

wtorek, 05.10.2021

 

 Po najdłuższym szkoleniu podstawowym spowodowanym pandemią koronawirusa COVID19, dwóch członków naszej OSP ukończyło szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP. Z dniem 03-10-2021 na wniosek naczelnika, zasilili JOT naszej straży. Gratulujemy druhom wytrwałości w półtorarocznym kursie. Warto było.

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

piątek, 01.10.2021

  W piątek 30 września odbyły się wybory zarządu oraz komisji rewizyjnej naszej OSP. Skład zarządu oraz komisji rewizyjnej pozostał bez zmian.

POWIATOWE OBCHODY STULECIA ZWIĄZKU OSP

poniedziałek, 13.09.2021

          W niedzielę 12 września jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu ząbkowickiego uczciły podczas uroczystości w Ziębicach 100-lecie Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Obchody rozpoczęły się w mszą święta w ziębickiej bazylice odprawioną w intencji strażaków ochotników, na której przypomniano także postać patrona strażaków świętego Floriana. Następnie poczty sztandarowe, strażacy, samorządowcy i goście przemaszerowali na rynek, gdzie miały miejsce okolicznościowe przemówienia i wizyta w ziębickim muzeum. Potem zgromadzeni udali się na plac T. Kościuszki na dalszą część uroczystości.

Tam zasłużonym i najstarszym druhom z OSP w każdej gminie wręczono okolicznościowe medale. uhonorowano nimi także samorządowców i służby współpracujące z OSP. Zakończeniem części oficjalnej był sygnał z zabytkowej syreny strażackiej, na który swoimi sygnałami odpowiedziały wszystkie wozy strażackie. 

W końcu przyszła pora na konkursy i konkurencje sprawnościowe, strażacką grochówkę i dobrą zabawę przy muzyce. 


DOŻYNKI STOLEC-2021

niedziela, 22.08.2021

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

niedziela, 15.08.2021

     Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Stolcu informuje, iż zebranie sprawozdawczo-wyborcze naszej jednostki odbędzie się 30 września o godz. 18.00 na świetlicy strażackiej. 

Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl