UCHWAŁA w SPRAWIE PRZESUNIĘCIA TERMINÓW WYBORÓW

piątek, 01.01.2021

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

środa, 23.12.2020

Kalendarz na 2021 rok

wtorek, 15.12.2020

Informujemy, iż w związku z pandemią, kalendarze są do odebrania w remizie naszej straży.

#GaszynChallenge

piątek, 12.06.2020

  Ochotnicza Straż Pozarna w Stolcu  do akcji #GaszynChallenge nominowana została przez OSP w Olbrachcicach Wielkich.  Członkowie naszej jednostki pod batutą naczelnika dh Tomasza Rękawika niezwłocznie przystąpili do podjęcia wyzwania .

 W piątek, 12 czerwca, przed remizą OSP, o wyznaczonej godzinie, pojawili się druhowie  gotowi do udziału w akcji #GaszynChallenge. Na konto została wpłacona kwota 100,00PLN.

https://www.siepomaga.pl/wplata/2NS25bVL


 Do kolejnego etapu wyzwania OSP w Stolcu nominowała: OSP Braszowice oraz OSP Sieroszów.

Następcom Życzymy Powodzenia!

Wytyczne dla jednostek OSP włączonych do KSRG

piątek, 13.03.2020

 

 

l.        DZIAŁANIA RATOWNICZE

1        Zabezpieczenie ochronne.

Zabezpieczenie          członków OSP przy     działaniach     niezwiązanych z zagrożeniem koronawirusem COVID-19, ale związanych z bezpośrednim kontaktem ratowników z osobami poszkodowanymi - podczas wykonywania medycznych działań ratowniczych:  ubranie specjalne — komplet;  środki ochrony indywidualnej:  rękawiczki nitrylowe;  maseczki jednorazowe (tzw. chirurgiczne);  okulary / gogle ochronne (wielokrotnego użytku);  środki dezynfekcyjne;  worki na odpady medyczne (czerwone).

2       Zasady postepowania

Działania realizowane są zgodnie z obowiązującą taktyką działań ratowniczych z uwzględnieniem możliwości danej jednostki OSP. Bezwzględnie przy każdym kontakcie z poszkodowanym należy stosować środki ochrony indywiualnej.

 

więcej
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl