POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE

Zapraszamy!

Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze CIEPŁOWODY 2011

sobota, 28.05.2011

28 maja na stadionie w Ciepłowodach odbyły się zawody pożarnicze jednostek OSP z gminy Ząbkowice Śl. oraz Gminy Ciepłowody.Gospodarzem zawodów w tym roku była jednostka z Ciepłowód, która zaprosiła do uczestnictwa w  zawodach również kolegów z OSP Czerńczyce i OSP Przeworno.Zawody przebiegły sprawnie dzięki czuwającej nad ich przebiegiem komisji sędziowskiej.Wyniki po sztafecie i ćwiczeniu bojowym przedstawiają się następująco:

Gmina Ząbkowice Śl.:
1. OSP Braszowice
2. OSP Stolec
3. OSP Tarnów

Gmina Ciepłowody:
1. OSP Ciepłowody
2. OSP Dobrzenice

Kwalifikacja generalna:
1. OSP Ciepłowody - 91,68 sek.
2. OSP Braszowice - 98,44 sek.
3. OSP Stolec - 113,83 sek.
4. OSP Czerńczyce - 114,27 sek.
5. OSP Ciepłowody II - 123,76 sek.
6. OSP Przeworno - 137,70 sek.
7. OSP Tarnów -  nie ukończone ćwiczenie bojowe

Dzięki drugiemu miejscu zakwalifikowaliśmy się na zawody powiatowe, które odbędą się w Lutomierzu 11 czerwca.

Na zakończenie zawodów zostały wręczone odznaczenia strażackie dla zasłużonych strażaków.Wśród naszych strażaków wyróżnieni "Odznaką Strażak Wzorowy" zostali druhowie Daniel i Grzeorz Bukański. Medalem złotym " Za Zasługi Dla Pożarnictwa" wyróżniono druha Dariusza Golisa, który odebrał odznaczenie w czasie uroczystego apelu z okazji Dnia Strażaka.

Umowa o partnerstwie podpisana

sobota, 21.05.2011

W dniu 21 maja na świetlicy strażackiej została podpisana umowa o wzajemnej współpracy między naszą jednostką , a jednostką OSP Nowolesie.W imieniu OSP Nowolesie umowę podpisali:

Prezes   Kasprzyszak Łukasz

Naczelnik  Klusak Jan

Skarbnik   Klusak Michał

Kronikarz Czajka Tomasz

Ze strony OSP Stolec:

Prezes   Klimczuk Marek

Naczelnik Rękawik Tomasz

Sekretarz Golis Dariusz

Członek Zarządu  Blicharski Janusz

Skarbnik  Sęk Ryszard

Kronikarz Kasprzyk Mariusz.

OBCHODY DNIA STRAŻAKA W NASZEJ JEDNOSTCE

piątek, 20.05.2011

W dniu 20 maja obchodziliśmy w naszej jednostce Dzień Strażaka.Na uroczystości oprócz naszych strażaków obecni byli: Burmistrz Ząbkowic Śląskich,Proboszcz naszej parafi,Przewodniczący Rady Miejskiej,Prezes Kółka Rolniczego.

ZAWODY POŻARNICZE

piątek, 20.05.2011

Informujemy,że gminne zawody pożarnicze  odbędą się w Ciepłowodach na boisku Ślęży  w dniu 28 maja.Początek zawodów przewidziany jest na godz.14.30.