Narzędzie ratownicze HOOLIGAN PARATECH 91 cm CIĘCIE

 

Hooligan jest  najpopularniejszym na świecie narzędziem używanych do uderzania przebijania, ukręcania, podważania i cięcia elementów konstrukcji stanowiących przeszkody dla ratowników. Doskonale sprawdza się przy torowaniu przejść i tworzeniu wyjść ewakuacyjny. Idealne do prowadzenia rozpoznania.Narzędzie ratownicze Hooligan ma zastosowanie m.in. do: wywarzania drzwi, wyłamywania zamków, kłódek, wyciągania gwoździ, zamykania kurków, podważania ciecia elementów metalowych i ukręcania elementów utrudniających akcje ratowniczą. Jest to narzędzie które w znaczny sposób ułatwia prace strażaka, długość: 91cm.


Przenośny system oświetlenia PELI TM 9480

 


 

 

Moc maksymalna to 4000 lumenów.  Czas pracy zależny jest od nastawionej mocy i wynosi od 6 do 28 godzin.    

Kontrola mocy i czasu pracy jest płynna.
Maszt rozkładany jest do wysokości 80 cm.
Kąt rozproszenia światła to 125 stopni.
Na wyświetlaczu sprawdzimy poziom rozładowania baterii.
Obudowa akumulatora jest modułowa – można go wypiąć i pracować na nowym. Akumulator wewnątrz obudowy jest w standardowych wymiarach, wykonany w technologii żelowej – ogólnie dostępny. Maksymalny czas ładowania to 8 godzin od pełnego rozładowania. Żywotność akumulatora to 500 ładowań od zera i 1000 ładowań od połowy poziomu naładowania.
Zestaw ma szczelność IP54 więc można pracować także w deszczu i wilgoci.
Z akumulatora można doładowywać inne przenośne urządzenia za pomocą gniazdka 12 VDC.
Żywotność diod LED to 50 000 godzin.
Urządzenie posiada poręczny pasek na ramię. Waga 12,5 kg.
Wymiary złożonego urzadzenia to 16,5×39,4×26 cm. Korpus wykonany jest z ultratrwałego tworzywa ABS. Urządzenie występuje w kolorze żółtym i czarnym.

Samochód specjalny SLKw

FORT Transit

Dane techniczne

Pojemność silnika: 1995 cm³

Moc silnika: 96 kW

Paliwo: olej napędowy

Liczba miejsc ogółem: 9

Liczba miejsc siedzących: 9

Masa własna pojazdu: 2160 kg

Maks. masa całkowita ciągniętej przyczepy z hamulcem: 2000 kg

Maks. masa całkowita ciągniętej przyczepy bez hamulca: 750 kg

Dopuszczalna masa całkowita: 3500 kg

Liczba osi: 2

Rozstaw osi: 3750 mm

Rozstaw kół (średni): 1737 mm

 

Detektor wielogazowy MSA Altair 4X

ALTAIR 4X  to niezwykle wytrzymały miernik wielogazowy MSA Auer (test na upadek z 6 m na beton) z możliwością pomiaru do czterech gazów jednocześnie. Przy wykorzystaniu szerokiej gamy nowoczesnych czujników XCell® można dokonać pomiaru stężenia gazów wybuchowych i toksycznych, m.in. CH4, O2, CO, H2S, SO2, NO2.

Defibrylator AED Philips HeartStart

Zawsze gotowy do użycia
Defibrylator PHILIPS HeartStart FRx jest zasilany długowieczną baterią (5 lat przydatności, 4 lata żywotności lub 200 wyładowań). W trakcie automatycznych codziennych auto-testów urządzenie weryfikuje obwody elektroniczne, stan baterii i elektrod. Migająca zielona kontrolka stanowi zapewnienie, że aparat jest gotowy do użycia.

Bezpieczny
AED PHILIPS HeartStart FRx został skonstruowany i zaprogramowany w taki sposób, aby defibrylacja mogła być wykonana tylko wówczas, gdy rytm serca pacjenta stanowi wskazanie do takiego działania. Perfekcyjny system kontroli jakości produktów PHILIPS wyklucza błędy, które mogą mieć miejsce w przypadku aparatów niższej klasy. Ponadto, najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo terapii zapewnia opracowany przez Philips delikatny dwufazowy impuls defibrylacyjny SMART.

Strona 1 z 71234567
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl