Zebranie Sprawozdawcze za 2017 r.

niedziela, 18.03.2018

 

       Coroczne zebranie sprawozdawcze naszej OSP odbyło się 16 marca na świetlicy strażackiej.  Zebranie rozpoczął prezes  dh Klimczuk Marek od powitania wszystkich przybyłych członków oraz gości w osobach:

- Burmistrz Ząbkowic Śląskich pan Orzeszek Marcin

- Przewodniczący Rady Miejskiej pan Dominik Andrzej

- Komendant Powiatowy PSP w Ząbkowicach Śląskich  kpt. Zarzycki Bartłomiej

- Prezes Zarządu Miejsko-Gminnego OSP w Ząbkowicach Śląskich dh Marcinków Józef

- Inspektor ds. zarządzania kryzysowego, spraw wojskowych i ochotniczych straży pożarnych pan Kozak Rafał

- Prezes SDH w Czerwonym Kostelcu dh Sagner Radomir.

  Następnie wybrano dh Świątka Marka na przewodniczącego zebrania, który poprowadził dalszą część według ustalonego porządku. Po odczytaniu sprawozdań: z działalności, finansowego, komisji rewizyjnej , przedstawieniu projektu planu działalności i planu finansowego na rok bieżący, odbyła się dyskusja. Kolejnym punktem zebrania było głosowanie nad udzieleniem absolutorium Zarządowi za 2017 rok. Za udzieleniem absolutorium byli wszyscy członkowie. W czasie zebrania w poczet członków naszej straży przyjęto nowych druhów w osobach: dh Kijak Mateusz oraz dh Galeja Arkadiusz. Po przyjęciu planu działalności i planu finansowego oraz podjęciu uchwał , przewodniczący zakończył zebranie.

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Straży Pożarnych

sobota, 24.02.2018

 

 

24 lutego w hali sportowej w Złotym Stoku odbył się 12. Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Straży Pożarnych Powiatu Ząbkowickiego. Najlepsi okazali się gospodarze turnieju.

W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn: strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich oraz strażacy-ochotnicy z miejscowości Stolec, Niedźwiedź, Przedborowa oraz gospodarze turnieju ze Złotego Stoku. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” 2x12 minut.

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna gospodarzy ze Złotego Stoku. Drugie miejsce przypadło strażakom-ochotnikom z Niedźwiedzia, a na trzecim miejscu na podium stanęli strażacy-ochotnicy z Przedborowej. Najlepszym strzelcem zawodów został Mateusz Prokop (OSP Stolec), natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Wojciech Słonina (OSP Złoty Stok). Każda z drużyn z otrzymała pamiątkowy dyplom, a do najlepszych trzech zespołów powędrowały puchary. Nagrody wręczał Tomasz Mądry - pełniący obowiązki komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich oraz Bogumił Hencel, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Złotym Stoku. 

Klasyfikacja końcowa:

  1. OSP Złot Stok
  2. OSP Niedźwiedź
  3. OSP Przedborowa
  4. OSP Stolec
  5. PSP Ząbkowice Śląskie
więcej

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE

sobota, 10.02.2018

                   Zarząd OSP w Stolcu zaprasza wsystkich członków na WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE za rok 2017, które odbędzie się 16 marca 2018 roku o godz.18.00 na świetlicy OSP.

Zebranie Sprawozdawcze W SDH Czerwony Kostelec

piątek, 19.01.2018

W piątek, 19 stycznia 2018 r., uczestniczyliśmy w walnym  Zgromadzenie SDH Czerwony Kostelec. Zebranie rozpoczął Joe Záliš witając wszystkich przybyłych uczestników oraz przedstawił program zebrania. Zebrania sprawozdawcze w Czechach odbywają się według programu podobnego do naszego. Po odczytaniu sprawozdań z działalności straży oraz komisji przystąpiono do wręczenia medali oraz wyróżnień dla zasłużonych członków.

1% PODATKU DLA OSP

poniedziałek, 15.01.2018

 

DRUHNY I DRUHOWIE
ROZPOCZĘŁA SIĘ KAMPANIA 1%
TRWA OD 01.01.2018 R. DO 30.04.2018 R.

 

Wpłaty prosimy dokonać na n/w adres.

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Razem"
Stolec 101
57-200 Ząbkowice Śl

 KRS: 0000227441    z dopiskiem OSP Stolec                                           

Konto bankowe:09953300042001001114610001

Dziękujemy za 1% z podatku.

Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl