ZAWODY SPORTOWO - POŻARNICZE OSP

środa, 11.06.2014

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych odbędą się w Złotym Stoku na boisku sportowym w dniu 28 czerwca 2014 r. o godz.10.00. Zbiórka drużyn 30 minut przed zawodami.

W dniu 16 czerwca 2014 r. o godz.20.00 w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się losowanie startów oraz omówienie regulaminu z kierownikami drużyn.

6 POTWORNY ZLOT MOTOCYKLOWY

niedziela, 08.06.2014

 

W tym roku po raz kolejny na zaproszenie Stowarzyszenia MotoFrankenstein z Ząbkowic Śląskich uczestniczyliśmy w trzecim dniu zlotu. Jest to dzień tzw. MOTOCYKLIŚCI Z PRZYJACIÓŁMI DZIECIOM . Zabawa rozpoczęła się w samo południe i trwała do godziny 16.00.Czas dla dzieci znaleźli również: Policja, Straż Miejska, Pogotowie Ratunkowe z Ząbkowic Śląskich, Placówka Straży Granicznej, 22 Batalion Piechoty Górskiej z Kłodzka, Stowarzyszeniami Krewmaniacy i Motorowodniacy, Misio Team, Benauto, Dom Dziecka Jutrzenka i Stowarzyszenie Victoria z Barda. W programie znalazły się: Gry i konkursy z nagrodami, prowadzone przez maskotkę Policji - Komisarza Lwa i Wychowawców z Jutrzenki, pokazy sprzętu wojskowego, policyjnego, pożarniczego. Pokazy ratownictwa medycznego. przejażdżki na motocyklach, samochodami off road. Dodatkową atrakcją była rozłożona przez nas kurtyna wodna, która w czasie tego upalnego dnia była frajdą nie tylko dla dzieci ale większości zebranych. W tym dniu wszyscy mogli spróbować pysznej wojskowej grochówki.

 

Dzień Dziecka na ząbkowickim rynku

niedziela, 01.06.2014

1 czerwca nasza jednostka wzięła udział w imprezie plenerowej z okazji Dnia Dziecka, która odbyła się na ząbkowickim rynku. Dzieci mogły w tym dniu poczuć się jak mali strażacy: zasiadali w kabinie samochodu, używali sygnałów, trzymali w rękach sprzęt strażacki.

Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

sobota, 24.05.2014

 

W dniu 24 maja 2014 r w Tarnowie odbyły się Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych dla gmin Ząbkowice Śląskie i Ciepłowody, w których wzięło udział 9 drużyn OSP.
Siedem drużyn było kwalifikowanych, natomiast drużyny z OSP Czerńczyce i OSP Przeworno startowały gościnnie.

Kolejność czołowych miejsc w poszczególnych konkurencjach Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP przedstawia się następująco:

Klasyfikacja Gminy Ząbkowice Śląskie
 
Sztafeta pożarnicza z przeszkodami:
1 miejsce OSP Braszowice - 53,48pkt,
2 miejsce OSP Stolec - 55,08pkt,
3 miejsce OSP Olbrachcice Wielkie - 56,29pkt,
4 miejsce OSP Tarnów - 57,10pkt,
5 miejsce OSP Sieroszów - 69,82 pkt.
więcej

Z wizytą u przedszkolaków

czwartek, 15.05.2014

 

Na zaproszenie p.Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr5 w Ząbkowicach Śląskich, w ramach programu „Bezpieczne Przedszkole”, nasi druhowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych oraz zorganizowali dla wychowanków pokaz sprzętu strażackiego.

Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl