100 LAT NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA

sobota, 22.08.2015

Sobota 22 sierpnia to szczególny dzień dla Daniela i Magdy. Druhowie z  naszej straży wzięli ślub. Młodej Parze życzymy szczęścia na nowej drodze życia! Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie.Idźcie przez życie z dobrocią w sercu,otoczeni ludźmi, których kochacie.Obdarzajcie się nawzajem nadzieją, miłością i radością.

MDP w UCHTE

wtorek, 04.08.2015

Tegoroczny obóz, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza spędziła w partnerskim mieście Uchte w Niemczech. Trwał on w dniach od 24 lipca do 2 sierpnia. Nasza grupa liczyła 20 osób spośród prawie 1200 uczestników z pięciu krajów.

Powiatowe zawody OSP za nami

niedziela, 28.06.2015

Boisko sportowe w Brzeźnicy stało się areną tegorocznych zmagań najlepszych Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Ząbkowickiego w zawodach sportowo-pożarniczych. Tradycyjnie rywalizacja podzielona była na sztafetę oraz ćwiczenie bojowe. Najlepsi okazali się strażacy z Ciepłowód, drugie miejsce przypadło druhom z Przyłęku, zaś trzecie  OSP Braszowice. Nasza jednostka zajęła czwarte miejsce, choć po sztafecie zajmowaliśmy trzecie miejsce.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. OSP Ciepłowody

2. OSP Przyłęk

3. OSP Braszowice

4. OSP Stolec

5. OSP Henryków

6. OSP Brzeźnica

7. OSP Dobrzenice

8. OSP Głęboka

9. OSP Płonica

10. OSP Grodziszcze

11. OSP Przedborowa

.

MAMY PODIUM

sobota, 06.06.2015

Na boisku sportowym w Ciepłowodach odbyły się międzygminne zawody strażackie.

Pełna klasyfikacja:

Klasyfikacja między gminna:
1. OSP Braszowice
2. OSP Ciepłowody
3. OSP Stolec
4. OSP Olbrachcice
5. OSP Sieroszów
6. OSP Dobrzenice
7. OSP Tarnów

8. OSP Krzelków
9. OSP Przeworno

Gmina Ząbkowice Śl.
1. OSP Braszowice
2. OSP Stolec
3. OSP Olbrachcie
4. OSP Sieroszów
5. OSP Tarnów

Po zakończeniu zawodów na placu przy remizie odbył się piknik strażacki, połączony z obchodami Dnia Strażaka.

Zawody Sportowo - Pożarnicze 2015

poniedziałek, 25.05.2015

Organizatorem tegorocznych międzygminnych zawodów sportowo-pożarniczych jest OSP w Ciepłowodach.

Zawody odbędą się 6 czerwca o godz.12.00. na boisku sportowym Ślęży.

Plan zawodów przedstawia się następująco:

- 11.30   zbiórka wszystkich uczestników

- 11.45   losowanie kolejności startu

- 12.00   otwarcie zawodów

Po zakończeniu zawodów zapraszamy druhów naszej jednostki na obchody Dnia Strażaka, które odbędą się przy remizie.