ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE ZA 2011 ROK

sobota, 11.02.2012

10 lutego w naszej jednosce odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok 2011.W zebraniu uczestniczyli członkowie naszej OSP oraz zaproszeni goście w osobach:
Komendant Powiatowy PSP w Ząbkowicach Śl.-st.bryg.Marek Wydmuch,  Prezes ZG OSP w Ząbkowicach Śl.-pan Józef Marcinków,  Burmistrz Ząbkowic Śl.-pan Marcin Orzeszek, Podinspektor ds. zarządzania kryzysowego i spraw wojskowych -pan Rafał Kozak, przedstawiciele Straży Pożarnej z Czerwonego Kostelca na czele ze swoim Starostą -panem Radkiem Sagnerem.
Po powitaniu uczestników zebrania przez Prezesa dh Marka Klimczuka przystąpiono do porządku zebrania
1.Otwarcie zebrania
2.Wybór przewodniczącego zebrania, protokulanta oraz Komisji Uchwał i Wniosków
3.Przyjęcie porządku obrad i stwierdzenie prawomocnosci obrad
4.Sprawozdanie z działalności - dh Marek Klimczuk
5.Sprawozdanie finansowe - dh Dariusz Golis
6.Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej - dh Przemysław Nowosad
7.Przedstawienie planu działalności i planu finansowego na 2012r - dh Tomasz Rękawik
8.Dyskusja
9.Podjęcie uchwał
-udzielenie absolutorium Zarządowi za rok 2011
-przyjęcie planu działalności i planu finansowego na rok 2012
10.Wolne wnioski
11.Zakonczenie obrad

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE

wtorek, 24.01.2012

Informujemy,że zebranie sprawozdawcze naszej jednostki odbędzie się 10 lutego 2012r o godz.18.00.

Miejsce zebrania-świetlica OSP.

Zebranie sprawozdawcze w Czerwonym Kostelcu

piątek, 13.01.2012

W dniu 13 stycznia 2012 roku na zaproszenie strażaków z Czerwonego Kostelca delegacja OSP Stolec uczestniczyła w zebraniu sprawozdawczym Sboru Dobrovolných Hasiču Červený Kostelec za 2011 rok.

Przekaż 1% podatku

sobota, 07.01.2012

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Razem"
Stolec 101
57-200 Ząbkowice Śl

z dopiskiem OSP Stolec

Dziękujemy za 1% z podatku

Wieczerza Wigilijna

piątek, 23.12.2011

Dnia 23 grudnia o godz.18.00 w świetlicy naszej OSP zorganizowana została Uroczysta Wieczerza Wigilijna.Przy wspólnym stole wigilijnym  wraz z naszymi druhami zasiedli Pan Marcin Orzeszek Burmistrz Ząbkowic Śląskich,Pan Andrzej Dominik Przewodniczący Rady Miejskiej,proboszcz naszej parafii ks. Daniel Słowik, a także nasi honorowi członkowie: Panowie Ryszard i Antoni Golis.

`

Po wspólnej modlitwie, złożeniu sobie życzeń połączonych z łamaniem się opłatkiem,wszyscy uczestnicy wigilii włączeni zostali do wspólnego kolędowania.Na stole wigilijnym znajdowały się potrawy przygotowane przez nasze KGW oraz strażaków,którym dziękujemy za trud włożony w organizację tak pięknej wigilii.