MIĘDZYGMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE

wtorek, 10.05.2016

Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Ząbkowicach Śląskich ma zaszczyt zaprosić na Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Gmin Ząbkowice Śl. i Ciepłowody, które odbędą się w dniu 21 maja 2016 r. na boisku sportowym w miejscowości Stolec o godz. 10.00

PROGRAM ZAWODÓW

godz. 10.00 -  rozpoczęcie zawodów

godz. 11.30 - zakończenie zawodów

godz. 11.45 - wręczenie pucharów, dyplomów i odznaczeń

godz. 12.00 - grochówka strażacka dla wszystkich gości i uczestników zawodów

Dolnośląskie obchody Dnia Strażaka

wtorek, 10.05.2016

Wacław Dziendziel  Prezes ZOW ZOSP RP i Adam Konieczny  Dolnośląski Komendant Wojewódzki PSP  zapraszają brać strażacką, przyjaciół i sympatyków strażaków na obchody Wojewódzkiego Dnia Strażaka. Zapraszamy do Wrocławia w okolice pergoli i fontanny przy Hali Stulecia w najbliższą niedzielę 15 maja br.

JUBILEUSZ 70-LECIA OSP w STOLCU

piątek, 06.05.2016

Obchody 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

wtorek, 03.05.2016

3 maja w Ząbkowicach Śląskich odbyły się uroczyste obchody 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Naszą jednostkę repprezentował poczet sztandarowy w składzie: dh Rękawik Tomasz, dh Nowosad Borys, dh Ciupik Mateusz.

DZIEŃ ŚWIĘTEGO FLORIANA

niedziela, 01.05.2016

Być strażakiem to niezwykłe wyzwanie. To zaszczyt i obowiązek. To bezinteresowna służba innym , ciągła praca nad sobą i doskonalenie własnych umiejętności.

Życzymy spełnienia planów i zamierzeń, wszelkiej pomyślności osobistej oraz zadowolenia z wypełnianych obowiązków służbowych. Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy;Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"