XIII edycja Ząbkowickiej Ligi Futsalu

czwartek, 26.11.2015

30 drużyn weźmie udział w XIII edycji Ząbkowickiej Ligi Futsalu na Hali Słonecznej.

Prawie 400 zawodników w okresie jesienno-zimowym rozegra ponad 150 spotkań piłkarskich. Emocji na pewno nie zabraknie, a futsalowe zmagania będą nam towarzyszyły do miesiąca marca 2016 r. Zapraszamy tradycyjnie w soboty i niedziele na Halę Słoneczną w Ząbkowicach Śląskich.

Nasza drużyna  swój pierwszy mecz rozegra 29 listopada o godz. 20.00

Niedziela, 29 listopada 2015 r. – II Liga ZLF
17:00 Cis Brzeźnica - Aptekaże
17:45 Sotpol - Waldi Team
18:30 Lutomierz - Transport Arendarski
19:15 Diabły - Skład B
20:00 Topory - OSP Stolec

TURNIEJ W TENISIE STOŁOWYM

niedziela, 15.11.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

14 listopada 2015 roku przedstawiciele naszej jednostki wzięli udział w corocznych zawodach w tenisie stołowym, które odbywają się w Czerwonym Kostelcu. Byli to druhowie: Blicharski Janusz,
Blicharski Marcin, Obrał Tomasz.

   O godzinie 9 rano starosta SDH Červený Kostelec Sagner Radomir powitał wszystkich obecnych, przedstawił plan turnieju a następnie otworzył zawody. Zawodnicy startowali w dwóch grupach po sześciu zawodników. Trzej najlepsi zawodnicy z grup utworzyli grupę,w której walczono o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej oraz jako najlepszy zawodnik ze straży pożarnej.
Marcin Blicharski zdobył puchar za pierwsze miejsce wśród strażaków, jego ojciec Janusz Blicharski uplasował się na drugim miejscu. W generanej klasyfikacji Blicharski Marcin zajął trzecie miejsce. Po zmaganiach indywidualnych przyszła kolej na grę deblową, którą wygrała nasza para; Blicharski Marcin , Obrał Tomasz. Cały turniej odbył się w przyjaznej atmosferze, uczestnikom zapewniono posiłki i zaproszono na przyszły rok.

WOJEWÓDZKIE ĆWICZENIA RATOWNICZE

czwartek, 08.10.2015

 

Na terenie gminy Bardo odbyły się wojewódzkie ćwiczenia ratownicze, taktyczno-sztabowe i aplikacyjne straży pożarnych z Dolnego Śląska.

„Symulacja akcji ratowniczej spowodowanej katastrofą naturalną o znacznych rozmiarach, prognozowanie zagrożenia powodziowego oraz ostrzeganie ludności i jej ewakuacja – Bardo 2015” - tak brzmiał pełny tytuł trzydniowych manewrów, w których wzięli udział strażacy z całego województwa.


więcej

100 LAT NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA

sobota, 22.08.2015

Sobota 22 sierpnia to szczególny dzień dla Daniela i Magdy. Druhowie z  naszej straży wzięli ślub. Młodej Parze życzymy szczęścia na nowej drodze życia! Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie.Idźcie przez życie z dobrocią w sercu,otoczeni ludźmi, których kochacie.Obdarzajcie się nawzajem nadzieją, miłością i radością.

MDP w UCHTE

wtorek, 04.08.2015

Tegoroczny obóz, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza spędziła w partnerskim mieście Uchte w Niemczech. Trwał on w dniach od 24 lipca do 2 sierpnia. Nasza grupa liczyła 20 osób spośród prawie 1200 uczestników z pięciu krajów.


Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl