X Potworny Zlot za nami

niedziela, 10.06.2018

  Stowarzyszenie MOTOFRANKENSTEIN od 10  lat organizuje w Ząbkowicach Śląskich Potworny Zlot Motocyklowy. Na plantach zamkowych przez trzy dni można było spotkać kilkuset motocyklistów z całego kraju oraz Europy. W piątek i sobotę na zamku odbyły się koncerty muzyczne i wspólna zabawa. Tradycyjnie w sobotę odbyła się Parada motocyklowa, która zgromadziła w rynku wielu mieszkańców oraz setki pięknych maszyn. Niedziela zawsze zarezerwowana jest dla najmłodszych, gdzie mogą przejechać się na motocyklach, uczestniczyć w różnych konkurencjach oraz oglądać sprzęt straży pożarnej, straży granicznej ,policji.

Strażacki Piknik Rodzinny

czwartek, 24.05.2018

SPRAWDZIAN 2018

środa, 23.05.2018

   W dniu wczorajszym zastęp z naszej jednostki brał udział w ćwiczeniach ratowniczych pod kryptonimem "Sprawdzian 2018". Ćwiczenia przeprowadzone były dla jednostek wchodzących w skład Wojewódzkiego Odwodu Operacyjnego. Epizod ćwiczeń zakładał organizację i zasady prowadzenia działań gaśniczych przy pożarach obszarów leśnych, w tym doskonalenie umiejętności dostarczania wody na duże odległości. W ćwiczeniach oprócz zastępów z powiatu ząbkowickiego uczestniczyły zastępy z powiatu strzelinśkiego , kłodzkiego, leśnicy oraz samolot przeznaczony do gaszenia pożarów. Ćwiczenia odbyły się w miejscowości Sokolec , gmina Nowa Ruda.


OBÓZ MDP 2018

piątek, 11.05.2018

 Informacja dla uczestników oraz rodziców. Tegoroczny obóz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej odbędzie się w dniach 29.06 - 08-07 2018 roku w miejscowości Rodewald (Niemcy).

DZIEŃ STRAŻAKA

piątek, 04.05.2018

       

Z okazji  Dnia Strażaka Zarząd  OSP w Stolcu życzy wszystkim Strażakom

pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin.

Składamy serdeczne podziękowania za Wasz trud, za poświęcenie, za wielki dar serca,

jakim  jest Wasza piękna służba i zaangażowanie. Dzień Strażaka to święto tych,

którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną bezinteresowną służbę

drugiemu człowiekowi.

 

Na obchody naszego święta wszystkich naszych członków zapraszamy 12 maja na godz.16.00. Piknik odbędzie się na świetlicy OSP.


Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl