140-lecie SDH w Czerwonym Kostelcu

sobota, 08.06.2013

   W czerwcu nasza partnerska jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwonym Kostelcu (Czechy) obchodziła  140-lecie założenia.Uroczystość otworzył prezes Radomir Sagner,który po przywitaniu wszystkich przybyłych gości przedstawił całą historię SDH w Czerwonym Kostelcu. Następnym punktem uroczystości było podpisanie na kolejne lata umowy o dalszej współpracy między naszymi jednostkami. Umowę ze strony SDH w Czerwonym Kostelcu podpisali: Starosta Radomir Sagner, Velitel Petr Nejman, ze strony OSP w Stolcu: Prezes Marek Klimczuk oraz Naczelnik Tomasz Rękawik.

W dalszej częsci programu nastąpiły wyróżnienia oraz przyznanie odznaczeń. Z naszej jednostki zostali odznaczeni druhowie Janusz Blicharski i Antoni Golis. Na zakończenie części oficjalnej głos zabrali przedstawiciele zaproszonych jednostek oraz władz samorządowych i straży. Z naszej strony oprócz gorących życzeń otrzymali rzeżbę strażaka,którą wykonał druh Mariusz Kasprzyk.

 

więcej

5 POTWORNY ZLOT MOTOCYKLOWY

niedziela, 02.06.2013

 

Niedzielny program w całości poświęcony będzie dzieciom. Najmłodsi będą mogli dosiadać motocykli i pokonywać na nich krótkie trasy. Ponadto: gry i konkursy z nagrodami; pokazy sprzętu wojskowego, policyjnego, pożarniczego (OSP STOLEC); pokazy ratownictwa medycznego; przejażdżki samochodami off Road; występy artystyczne i muzyka – dzieci z pewnością nie będą się nudzić. Wyjazd naszej jednostki na pokazy o godz.11.30. Zapraszamy.

 

DIECEZJALNY DZIEŃ STRAŻAKA

sobota, 01.06.2013

Mistrzostwa Polski OSP w maratonie MTB

piątek, 17.05.2013

                            Skandia Maraton Lang Team 2013
Mistrzostwa Polski Ochotniczych Straży Pożarnych RP w maratonie MTB
o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP zaprasza wszystkich chętnych strażaków ochotników do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Ochotniczych Straży Pożarnych w maratonie MTB o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP podczas edycji Skandia Maraton Lang Team 2013.
Termin: 15 czerwca 2013 r.
Miejsce: Bytów
Zgłoszenia proszę przesyłać w terminie do 7 czerwca 2013 r. pod adres:
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP  
ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa
Kontakt: Renata Cybor tel. 6012527098   fax. 48 22-826-00-76
e-mail: renata.cybor@zg.zosprp.pl

Mistrzostwa będą rozgrywane zgodnie z pełnym regulaminem Skandia Maraton Lang Team MINI
w kategoriach wiekowych: kategoria K (DK) kobiety open, kategoria M1 (DM-1) do 45 roku (rocznik 1968 i młodsi), kategoria M2 (DM-2) powyżej 45 lat (rocznik 1967 i starsi). (§  20 punkt 3)

Dla strażaków ochotników, którzy zgłoszą się ww. terminie start na dystansie Mini w Bytowie jest bezpłatny. Dla strażaków z odległych regionów możemy zorganizować nocleg, proszę zaznaczyć w zgłoszeniu.

Na miejscu w Biurze Zawodów zawodnicy będą musieli wypełnić i podpisać Formularz zgłoszeniowy SKANDIA Maraton LANG TEAM 2013, zgodnie z programem godzinowym opublikowanym na stronie www.skandiamaraton.pl .

MUFLON MTB - SREBRNA GÓRA

czwartek, 16.05.2013

Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl