OBCHODY DNIA STRAŻAKA W NASZEJ JEDNOSTCE

piątek, 20.05.2011

W dniu 20 maja obchodziliśmy w naszej jednostce Dzień Strażaka.Na uroczystości oprócz naszych strażaków obecni byli: Burmistrz Ząbkowic Śląskich,Proboszcz naszej parafi,Przewodniczący Rady Miejskiej,Prezes Kółka Rolniczego.

ZAWODY POŻARNICZE

piątek, 20.05.2011

Informujemy,że gminne zawody pożarnicze  odbędą się w Ciepłowodach na boisku Ślęży  w dniu 28 maja.Początek zawodów przewidziany jest na godz.14.30.

ZAPRZYSIĘŻENIE OSP w OLBRACHCICACH WIELKICH

sobota, 07.05.2011

W dniu 07.05.2011 w kościele pw. Św Floriana i Św. Józefa w Olbrachcicach Wielkich odbyło się uroczyste zaprzysiężenie miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

We mszy celebrowanej przez ks. kan. Krzysztofa Ziobrowskiego  i proboszcza tutejszej parafii ks. dziekana Wiesława Raka udział wzięli:  Senator RP Stanisław Jurcewicz, Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jerzy Organiściak, Radny Rady Miejskiej Antoni Dulęba, przedstawiciele zarządu gminnego OSP oraz jednostek OSP z Tarnowa, Stolca, Sieroszowa i Braszowic, mieszkańcy wioski z przewodniczącym Rady Sołeckiej. Naszą jednostkę reprezentował Poczet Sztandarowy oraz przedstawiciele zarządu: dh Klimczuk Marek, dh Rękawik Tomasz, dh Golis Dariusz. Po mszy św. wszyscy goście wraz z mieszkańcami udali się na świetlicę wiejską na poczęstunek przygotowany przez OSP Olbrachcice.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ STRAŻAKA

środa, 04.05.2011

Z okazji Święta Dnia Strażaka, życzymy wszystkim Strażakom pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Aby Wasze święto odbywało się w spokoju i radości.

POWIATOWY TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

sobota, 09.04.2011

Dziewiątego kwietnia na hali sportowej w Ciepłowodach odbył się po raz ósmy, turniej halowej piłki nożnej strażaków.

Udział w turnieju zgłosiło siedem drużyn reprezentujących poszczególne gminy oraz dwie drużyny z PSP Ząbkowice Śl.

W wyniku przeprowadzonego losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy.

I Grupa                                      II GRUPA

OSP Bardo                                  OSP Ciepłowody

OSP Henryków                             OSP Złoty Stok

OSP Przedborowa                         PSP I

OSP Topola                                  PSP II

OSP Tarnów

Po fazie grupowej do finału awansowałi: OSP Bardo, OSP Przedborowa, OSP Ciepłowody, PSP II.

W półfinałach spotkali się:           OSP Bardo           -    PSP II

OSP Przedborowa  -   OSP Ciepłowody

Po emocjonujących półfinałach w finale spotkały się OSP Ciepłowody z OSP Bardo.Zwycięsko z tej rywalizacji wyszło OSP Ciepłowody wygrywając cały turniej.

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce     -  OSP Ciepłowody

II miejsce    - OSP Bardo

III miejsce   - OSP Przedborowa

IV miejsce    -  PSP II Ząbkowice Śl.