MDP Stolec na Śnieżce w Czechach 26-29.08.2010r.

czwartek, 26.08.2010

Zdjęcie na ŚnieżceOd 26 sierpnia 2010 roku ośmiosobowa grupa dzieci należąca do Młodzierzowej Drużyny Pożarniczej w Stolcu wyjechała na zaproszenie jednostki Z Cervenego Kostelca do Małej Upy w Karkonoszach. Trzydniowy, pełen wrażeń pobyt pod Śnieżką zakończył się 29 sierpnia.

Start strony OSP Stolec

poniedziałek, 05.07.2010

Strona powstała w celu promocji jednostki wśród mieszkańców naszej gminy i powiatu oraz osób zainteresowanych działaniami i rozwojem Ochotniczej Straży Pożarnej w Stolcu. Jednostka ma ciekawą historię oraz stawia sobie na celu ciągły rozwój i doskonalenie, aby być jeszcze bardziej mobilną i sprawniej działającą jednostką przy akcjach ratowniczych.

Zachęcamy, aby państwo zapoznali się ze stroną i życzymy owocnych oraz częstych odwiedzin.

Strona jest w ciągłej modernizacji.

Zarząd OSP w Stolcu

Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w Stolcu 29.05.2010r.

sobota, 29.05.2010

W dniu 29 maja 2010 roku odbyły się Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP dla Gmin Ząbkowice Śl. i Ciepłowody, w których wzięło udział 7 drużyn (seniorów).