Umowa o partnerstwie podpisana

sobota, 21.05.2011

W dniu 21 maja na świetlicy strażackiej została podpisana umowa o wzajemnej współpracy między naszą jednostką , a jednostką OSP Nowolesie.W imieniu OSP Nowolesie umowę podpisali:

Prezes   Kasprzyszak Łukasz

Naczelnik  Klusak Jan

Skarbnik   Klusak Michał

Kronikarz Czajka Tomasz

  Ze strony OSP Stolec:

Prezes   Klimczuk Marek

Naczelnik Rękawik Tomasz

Sekretarz Golis Dariusz

Członek Zarządu  Blicharski Janusz

Skarbnik  Sęk Ryszard

Kronikarz Kasprzyk Mariusz.

OBCHODY DNIA STRAŻAKA W NASZEJ JEDNOSTCE

piątek, 20.05.2011

W dniu 20 maja obchodziliśmy w naszej jednostce Dzień Strażaka.Na uroczystości oprócz naszych strażaków obecni byli: Burmistrz Ząbkowic Śląskich,Proboszcz naszej parafi,Przewodniczący Rady Miejskiej,Prezes Kółka Rolniczego.

ZAWODY POŻARNICZE

piątek, 20.05.2011

Informujemy,że gminne zawody pożarnicze  odbędą się w Ciepłowodach na boisku Ślęży  w dniu 28 maja.Początek zawodów przewidziany jest na godz.14.30.

ZAPRZYSIĘŻENIE OSP w OLBRACHCICACH WIELKICH

sobota, 07.05.2011

W dniu 07.05.2011 w kościele pw. Św Floriana i Św. Józefa w Olbrachcicach Wielkich odbyło się uroczyste zaprzysiężenie miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.


We mszy celebrowanej przez ks. kan. Krzysztofa Ziobrowskiego  i proboszcza tutejszej parafii ks. dziekana Wiesława Raka udział wzięli:  Senator RP Stanisław Jurcewicz, Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jerzy Organiściak, Radny Rady Miejskiej Antoni Dulęba, przedstawiciele zarządu gminnego OSP oraz jednostek OSP z Tarnowa, Stolca, Sieroszowa i Braszowic, mieszkańcy wioski z przewodniczącym Rady Sołeckiej. Naszą jednostkę reprezentował Poczet Sztandarowy oraz przedstawiciele zarządu: dh Klimczuk Marek, dh Rękawik Tomasz, dh Golis Dariusz. Po mszy św. wszyscy goście wraz z mieszkańcami udali się na świetlicę wiejską na poczęstunek przygotowany przez OSP Olbrachcice.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ STRAŻAKA

środa, 04.05.2011

Z okazji Święta Dnia Strażaka, życzymy wszystkim Strażakom pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Aby Wasze święto odbywało się w spokoju i radości.Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl