Sygnalizatory bezruchu

Fire Fly 2

Sygnalizatory bezruchu, które z łatwością można przymocować do pasa naramiennego, lub biodrowego. Po 7 sekundach bezruchu włącza się alarm wstępny który można anulować ruchem. Jeśli osoba używająca FIREFLY II nie rusza się przez 20 sekund włącza się alarm właściwy [ciągły, powtarzający się sygnał o mocy 95dB]. Pomaga to odnaleźć poszkodowanego ratownika. Alarm można również aktywować ręcznie. Odporność na wodę i wybuch zgodnie z IP 67 oraz EX II 1G EEx ia IIC T4. Ciągły, 5 godzinny alarm na poziomie 95 dB. Możliwe ręczne przestawianie alarmu. Bardzo mały i lekki. Prosty w użyciu. Nie wymaga konserwacji.

Motion Scout

Następne pokolenie samodzielnego osobistego sygnalizatora bezpieczeństwa motionSCOUT wyczuwającego brak ruchu i generującego automatyczny alarm. Dla zwiększenia bezpieczeństwa alarm może być również aktywowany ręcznie.

MotionSCOUT jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Czuły, elektroniczny sensor rozpoznaje wszystkie normalne ruchy ciała. Nie wymagający konserwacji i wytrzymały motionSCOUT gwarantuje wysoką efektywność kosztów.

Łatwa obsługa
Z dwoma przyciskami obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Duży przycisk służy do ręcznego aktywowania alarmu, natomiast mniejszy do uruchomienia przyrządu. Dla dodatkowego bezpieczeństwa motionSCOUT może być wyłączony tylko poprzez naciśnięcie obu przycisków jednocześnie.

Dioda A bi-colour LED wyraźnie pokazuje gotowość urządzenia, zielony kolor wskazuje gotowość a czerwony niski poziom baterii.

Wersja z kluczem [włączenie poprzez pociągnięcie klucza na zewnątrz], zwiększa kontrolę nad ilością ratowników biorących udział w akcji. W stanowisku dowodzenia zebrane są wszystkie klucze tak abymożna było kontrolować ilość biorących w akcji [np. można do tego celu użyć tablicę MSA CONTROL E 10050271].
Dzięki kontrolowaniu liczby osób w akcji, pomoc poszkodowanym ratownikom jest szybsza i skuteczniejsza

Trwałość
Obudowa motionSCOUT jest zwarta, trwała i wodoszczelna [IP67], zbudowana tak aby stawiać opór najtrudniejszym warunkom. Zintegrowana uszczelka pomiędzy yższą a niższą częścią obudowy, zabezpiecza przed przedostawaniem się wody do wewnątrz nawet po wymianie baterii. Dzięki klamerce z amortyzowanym zaczepem, motionSCOUT może być łatwo i bezpiecznie zaczepiony do pasa biodrowego lub barkowego.

Wyróżniający System Alarmowy
Alarm główny składa się z wyróżniającego i słyszalnego alarmu z 95 dB w odległości 30 cm i bardzo jasno świecącej diody. W przypadku bezruchu, alarm wstępny rozpoczyna się po ~25 sekundach ze zniżoną fonią głośności. Po dalszych 15 sekundach bezruchu, rozpoczyna się alarm główny.

Aparaty powietrzne

galeria

 AUER BD 96 - 2 komplety

 AUER Airgo Fix - 2 komplety


Motopompy szlamowa

WT20X WT30X

Motopompa szlamowa HONDA WT20X

Motopompa szlamowa HONDA WT30X

więcej

Przyczepka

PW

Przyczepka do przeozu motopompy

więcej

Samochód bojowy

GBA 2.7/16, galeria

Mercedes Benz Atego1429AF 4x4


więcej
Strona 7 z 71234567
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl