Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze CIEPŁOWODY 2011

sobota, 28.05.2011

28 maja na stadionie w Ciepłowodach odbyły się zawody pożarnicze jednostek OSP z gminy Ząbkowice Śl. oraz Gminy Ciepłowody.Gospodarzem zawodów w tym roku była jednostka z Ciepłowód, która zaprosiła do uczestnictwa w  zawodach również kolegów z OSP Czerńczyce i OSP Przeworno.Zawody przebiegły sprawnie dzięki czuwającej nad ich przebiegiem komisji sędziowskiej.Wyniki po sztafecie i ćwiczeniu bojowym przedstawiają się następująco:


Gmina Ząbkowice Śl.:
1. OSP Braszowice
2. OSP Stolec
3. OSP Tarnów

 

Gmina Ciepłowody:
1. OSP Ciepłowody
2. OSP DobrzeniceKwalifikacja generalna:
1. OSP Ciepłowody - 91,68 sek.
2. OSP Braszowice - 98,44 sek.
3. OSP Stolec - 113,83 sek.
4. OSP Czerńczyce - 114,27 sek.
5. OSP Ciepłowody II - 123,76 sek.
6. OSP Przeworno - 137,70 sek.
7. OSP Tarnów -  nie ukończone ćwiczenie bojowe

Dzięki drugiemu miejscu zakwalifikowaliśmy się na zawody powiatowe, które odbędą się w Lutomierzu 11 czerwca.

Na zakończenie zawodów zostały wręczone odznaczenia strażackie dla zasłużonych strażaków.Wśród naszych strażaków wyróżnieni "Odznaką Strażak Wzorowy" zostali druhowie Daniel i Grzeorz Bukański. Medalem złotym " Za Zasługi Dla Pożarnictwa" wyróżniono druha Dariusza Golisa, który odebrał odznaczenie w czasie uroczystego apelu z okazji Dnia Strażaka.

wróc
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl