TURNIEJ W TENISIE STOŁOWYM

niedziela, 15.11.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

14 listopada 2015 roku przedstawiciele naszej jednostki wzięli udział w corocznych zawodach w tenisie stołowym, które odbywają się w Czerwonym Kostelcu. Byli to druhowie: Blicharski Janusz,
Blicharski Marcin, Obrał Tomasz.

   O godzinie 9 rano starosta SDH Červený Kostelec Sagner Radomir powitał wszystkich obecnych, przedstawił plan turnieju a następnie otworzył zawody. Zawodnicy startowali w dwóch grupach po sześciu zawodników. Trzej najlepsi zawodnicy z grup utworzyli grupę,w której walczono o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej oraz jako najlepszy zawodnik ze straży pożarnej.
Marcin Blicharski zdobył puchar za pierwsze miejsce wśród strażaków, jego ojciec Janusz Blicharski uplasował się na drugim miejscu. W generanej klasyfikacji Blicharski Marcin zajął trzecie miejsce. Po zmaganiach indywidualnych przyszła kolej na grę deblową, którą wygrała nasza para; Blicharski Marcin , Obrał Tomasz. Cały turniej odbył się w przyjaznej atmosferze, uczestnikom zapewniono posiłki i zaproszono na przyszły rok.

wróc
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl