Dzień Dziecka 2016

środa, 01.06.2016

Nasza jednostka OSP rozpoczęła tegoroczną zabawę z okazji Dnia Dziecka 1-go czerwca w Parku Miejskim im. Sybiraków. Plenerowa impreza zgromadziła wielu mieszkańców nie tylko Gminy Ząbkowice Śląskie, ale i całego Powiatu Ząbkowickiego. Wśród atrakcji m.in. wozy pogotowia, straży pożarnej czy policji, nauka pierwszej pomocy, wspólne malowanie obrazów, malowanie twarzy dla dzieci, gra „Zwiedzaj z Frankiem Ząbkowice Śląskie”, karaoke, wata cukrowa, dmuchana zjeżdżalnia, fotobudka i wiele innych.

Natomiast 3-go czerwca z naszym wozem bojowym uczestniczyliśmy w obchodach Dnia Dziecka w ZPSz w Stolcu. Święto dzieci połączone było z dniem sportu pod hasłem „Na sportowo, bo to zdrowo”. Dziękujemy wszystkim druhom z naszej jednostki za poświęcenie swojego czasu dla naszych najmłodszych.

wróc
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl